• دیدار مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان با استاندار اصفهان

   دیدار مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان با استاندار اصفهان

   دیدار مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان با استاندار اصفهان

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان اصفهان، مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان 27 خرداد ماه سال جاری با استاندار اصفهان دیدار و ملاقات کرد.دکتر سلیمانپوردر این جلسه ضمن ارائه گزارشی از شرح وظایف و عملکرد اداره کل پزشکی قانونی استان در خصوص اهم چالش های پیش روی این اداره کل مطالبی را عنوان کرد.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان اصفهان، مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان 27 خرداد ماه سال جاری با استاندار اصفهان دیدار و ملاقات کرد.

   دکتر سلیمانپوردر این جلسه ضمن ارائه گزارشی از شرح وظایف و عملکرد اداره کل پزشکی قانونی استان در خصوص اهم چالش های پیش روی این اداره کل از جمله، تامین مواد مصرفی بخصوص درحوزه آزمایشگاه ژنتیک و سم شناسی، تامین تجهیزات تخصصی و ا عتبارات مورد نیاز و همچنین ضرورت تامین اعتبار جهت تکمیل پروژه پزشکی قانونی مرکز استان مطالبی را عنوان کرد. سلیمانپور همچنین از استاندار اصفهان جهت بازدید از اداره کل و پروژه در حال احداث پزشکی قانونی مرکز استان دعوت کرد.

   در این دیدار استاندار اصفهان از تلاشهای صورت گرفته در مجموعه پزشکی قانونی استان تقدیر و تشکر کرده و بر اهمیت و شرح وظایف و جایگاه آن در روند رسیدگی به پرونده های دستگاه قضائی و احقاق حقوق شهروندان تاکید کرد.

   همچنین دکتر رضائی قول مساعد داد، تا حداکثر همکاری لازم از پزشکی قانونی در راستای رفع مشکلات آن بعمل آید.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: